Освітнім закладам

     Сьогодення дає можливості кожному із нас виконувати свою роботу на високому рівні. Минули ті часи, коли вчитель, щоб поспілкуватися з батьками, повинен був ходити додому. Зараз можна подзвонити як вчителю до батьків так і батькам до вчителя. Та все ж для цього потрібно виділити декілька хвилин свого дорогоцінного часу, якого завжди не вистачає. Кожен із нас має свій певний ритм життя в якому знайти час для незапланованих справ просто неможливо.    Батьки, піклуючись про добробут своєї дитини, шукають різні методи для виховання та забезпечення гідного рівня життя. Та і діти певною мірою ставлять свої вимого і потребують певного контролю.   Виникає певна ситуація:  в шаленому ритмі життя ми – батьки не завжди можемо знати всю інформацію про шкільне життя свого чада. А вчителі в свою чергу також є батьками, тому не завжди можуть охопити всіх своїх дітей і донести до батьків інформацію про кожну дитину свого класу.     Та в наш час, в якому панують інноваційні технології, Інтернет, та різні комп’ютерні програми можна знайти вихід з будь-якої ситуації. Багато вчителів нашого міста вже знайшли вихід. Вони мають можливість кожного дня донести до батьків всю інформацію про дитину до батьків. І паралельно – це не займає багато часу. В нашому місті і не тільки вже 3 роки успішно працює програма «Електронний щоденник». Він дає можливість кожного дня передавати батькам оцінки, поведінку, зауваження стосовно їхньої дитини. Також вчитель може попередити про батьківські збори, надати інформацію про святкові заходи в школі, надати батькам всю інформацію, яка вимагає негайного реагування. Співпраця організовується досить просто. Варіант 1 Вчителю потрібно:

  • Погодитись співпрацювати з «Електронним щоденником».
  • Узгодити дії з представниками «Електронного щоденника».
  • Надати інформацію представнику, який і передасть все батькам у вигляді SMS.

Існує інший варіант, в якому вчитель може заробити додаткові кошти.

  • Перші два пункти Варіанту 1 є незмінними.
  • Третій пункт дає можливість отримати додатковий дохід. Вчитель сам відправляє інформацію батькам за допомогою програми «Електронний щоденник».

Представники «Електронного щоденника» забезпечують програмою, коштами для SMS-ок та підтримкою на всіх  етапах співпраці.