Для батьків!

 

                  Сучасне життя вимагає контролю у всіх сферах  життя людини. Кожної секунди, хвилини, години відбуваються події, які вимагають від нас пунктуальності, уважності та самоконтролю. Це стосується не тільки дорослих. Діти також повинні відповідати за свої вчинки, дії. Та кожен  із нас знає, що діти це є діти. І ніхто не застрахований від прикрих випадків у навчанні чи,взагалі, від побутових випадків у шкільному житті.

                 Кожен із нас впевнений в тому, що наші діти найкращі. Та бувають випадки, що дитина може приховати можливо оцінки, можливо певні нехороші вчинки, свою поведінку від 

нас – батьків. Тому якби ми цього не хотіли, та на сьогоднішній день нам, батькам потрібно контролювати шкільне    життя дитини.

            На сьогоднішній день всі ми заклопотані люди. В кожного робота, справи, відповідальність, доросле життя в якому ми виховуємо своїх дітей. Тому не завжди ми можемо добротно виконувати свої обов’язки стосовно контролю за нашим молодим поколінням.

  На сьогоднішні день всі батьки, які переживають за своє чадо, мають можливість контролювати шкільне життя своєї дитини не витрачаючи для цього багато свого дорогоцінного часу.

Таку можливість надає «Електронний щоденник».Це програма за допомогою якої батьки на свій мобільний телефон чи свою електронну адресу отримує SMS-повідомлення. В цих  SMS-ках батьки можуть прочитати оцінки, зауваження, домашнє завдання, що дає можливість більш якісно контролювати та виховувати свою дитину.

 Для того щоб розпочати співпрацю з «Електронним щоденником» батькам потрібно зробити лише 3 кроки.

  • Зв’язатися з представниками «Електронного щоденника».
  • Написати заяву в якій потрібно надати інформацію про себе та свою дитину.
  • Підписати договір.